Neden ÖZASLANLAR...

Müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarını hedef olarak yüksek kalitede üretim yapan bir firmayız. Sürekli gelişen bir performansa sahibiz.

Türkiye standartlarında yeni ve işlevsel ürünler dizayn ediyoruz. Genç bir firma olmamız gerçeğine rağmen sizlerle işbirliği içerisinde olmak bizim için büyük bir ayrıcalık. Ne anlatmak istediğimizi bizimle çalışmadan anlayamazsınız.

 

Duyurular

ÖZASLANLAR Olarak Kendimizi yeniledik...!

Daha İyi Üretim ve Pazarlama İçin Atölyelerimizi ve Kesimhanemizi birleştirdik. Mahmutpaşa - İSTANBUL'da da ilk mağazamızı hizmetinize açtık.

ÖGS ÖZASLANLAR (Özaslanlar Giyim Sanayi) adı altında hizmetine devam etmekle birlikte ismn 10 yıllık patentinide aldı.

Tüm bu gelişmelerimizin yanı sıra web sayfamızıda yeniledik.
Katkılarından dolayı Web İşlerime Teşekkür ederiz.

ÖGS ÖZASLANLAR Hakkımızda.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Hikmet ÖZASLAN

Özaslanlar Tekstil’in kurucusu; tekstilde uzun yıllar emek vermiş ilk şahsi atölyesini kurarak bu günlere gelmiş Hikmet ÖZASLAN'dır.

Tekstil hayatındaki bu yolculuğuna 1992 yılında İstanbul'da başladık ve her geçen gün istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyoruz. Özaslanlar Tekstil olarak sektörünün önde gelen firmaları arasında yerimizi aldıl. Kurulduğu günden bu yana geçen zaman zarfı içerisinde zahmetli; çıraklık, ustalık dönemlerini geçirdikten sonra çeşitli ortaklıklarla iyi bir ticari deneyimine sahip olduk.

Çıraklık, ustalık ve ortaklık dönemlerinde bayan giyimi, dokuma, kumaş ve daha bir çok işte bir çok mağazayla çalışarak deneyimli personel kadromuzla sektöründe en iyisi olma yolunda emin adımlar atarak bu günlere ulaştık.

2011 yılında ÖGS ÖZASLANLAR (Özaslanlar Giyim Sanayi) tescilli markamızla ı mağazamızı açtık kendi ürettiklerimizi hizmetinize sunduk. Bunun yanı sıra bayan dokuma atölyesi, penye atölyesi ve kesimhanemizide birleştirerek daha iyi hizmet için emin adımlarla yolumuza devam etmekteyiz.

ÖGS ÖZASLANLAR Vizyonumuz.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Vizyonumuz

Tüm faaliyetlerimizin temelinde müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyeti esastır.Müşterilerimizin istedikleri gibi ve kaliteli ürün alabilmeleri için en iyi şartlarda üretim yapmak temel ilkemizdir.

Bulunduğumuz sektörde en iyi marka olmak, rekabette önde olmak için çok çalişmak; özgün, aktif ve hizli hareket etmek ve tüm uygulamalarda ilklere imza atmayı esas alıyoruz.

İyi koordine olmuş ekibimiz ile beraber daima en yüksek kaliteyi yakalayan, zaman ve enerji kullanımında optimum oranda yararlanıp bunu müşterisi ile paylaşan Özaslanlar Tekstil alanında referans olarak kabul edilen nitelikli iş üretmeyi ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.

ÖGS ÖZASLANLAR Misyonumuz.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Misyonumuz

Tüm müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını herkesin sahip olabileceği en iyi fiyat ve hizmetle sağlamaktır. Temel değerler olarak tarihi ve kültürel zenginliğimizi; entegre üretim dünyasında kullanılan yeni yöntem ve tekniklerle birlestirerek, ekonomik bağımsızlık ve zenginliğimizin oluşmasına katkıda bulunmak.

Müşterilerimizin tasarruf yapabilmelerine, yasam kalitesinin yükselmesine katkı sağlayarak, onların sosyal, ekonomik ve kültürel gerçeğine uygun, doğru değerleri temsil eden ürünler sunmayı ilke edinmiş bir kuruluş misyonuna sahiptir.

ÖGS ÖZASLANLAR Gelişim Sürecimiz.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Gelişim Sürecimiz

Kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutan Özaslanlar Tekstil; faaliyetlerini kalite, istikrar ve güven prensiplerinden taviz vermeden sürdürmektedir.

Profesyonel yönetim kadrosu ve bünyesinde çalıştırdığı seçkin personeliyle özellikle bayan giyimine yönelik gömlek, çeket, etek pantolon, tunik ve daha bir çok bayan giyimi üzerine imalata başlayıp kendi sektöründe lider olma yolunda sağlam ve emin adımlarla ilerlemektedir.

ÖGS ÖZASLANLAR Değerlerimiz.

ÖGS ÖZASLANLAR SANAYİ - Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti
Kalite ve Güvenilirlik
Süreklilik ve Dürüsütlük
Çalışanlarımız
Sosyal ve Fiziksel Çevremiz
İş Ortaklarımız
Karlılık ve Üretkenlik